Balon Uçuş Programı

Otelinizden alınarak balon kalkış alanına transfer
Açık büfe - tam donanımlı kahvaltı
Balonların şişirilmesini izleme
Kalkıştan önce pilot brifingi
Minimum bir saatlik sıcak hava balonu uçuşu
Geleneksel şampanya partisi (alkolsüz şampanyalar ile) , hatıra uçuş sertifikası
Otelinize transfer hizmeti

BİLGİLENDİRME

Sepet Boyutu : Standart uçuşlarımızda 4 bölmeli 20 veya 28 kişilik sepet kullanıyoruz

Uçuş zamanı : Kalkıştan inişe uçuş süresi mimimum  (Standart Uçuşlarımızda) 1 saat sürüyor. Bu süre yarım saat daha fazla olabiliyor ancak bu durum hava şartlarına göre değişkenlik gösterir. Etkinlik toplam 3 saat civarı sürmektedir.

 
Sigorta  : EUREKO veya başka bir şirket tarafından uçuş, kara taşımacılığı ve mürettebat operasyonları için sigortalı durumdasınız.
 
İndirimli Balon Uçuşları

Her türlü indirim fırsatı acentamıza opsiyonel fiyatlarla mümkündür. Müşterilerimiz kayıtlı acenta indiriminden faydalanarak uçuşlarını gerçekleştirirler. Lütfen güncel fırsatlar için iletişime geçiniz. Not: Balonla uçuş fiyatları mevsimine göre, bölgedeki yoğunluğa göre değişmektedir. Acenta indirimi fırsatlarından faydalalnın

Pilotlar

Bölgemizdeki balon pilotları sıkı bir eğitim aldıktan sonra üst düzey uçuşlarda görevlendirilirler. Bu aşamalı bir peryot içerir. Acentamız bölgemizdeki en kaliteli uçuşları sağlayan pilotların çalıştığı firmalardan hizmet satın alır. Müşterilerimiz her zaman uçuşlardan memnun kalmıştır.

Transfer Hizmeti

Bölgedeki tüm otellere ulaşım sağlarız ve transfer hizmetleri ücretsizdir.

Çocukar Balona Binebilir mi?

6 yaşından büyük çocuklar ebeveynleri ile birlikte uçabilirler.  6 yaşın altındaki çocuklar için uçuşu önermiyoruz. Bu konuda lütfen detay isteyiniz.

Uçuş Olmazsa Para İadesi Var mı?

Tam geri ödeme alacaksınız. Ertesi gün uçuşumuza katılmak isterseniz, personelimiz müsaitlik durumu hakkında sizi bilgilendirecektir.

ILETISIM Formu

Lütfen Güncel Fiyat ve Müsaitlik Bilgisi Alınız

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a message.

Cappadocia Balloon Travel

Seyahat etmek istediğiniz yeri siz seçersiniz ve hazırladıktan sonra size tatil programı göndeririz. Kapadokya paket turları, Günlük grup turları, özel rehberli turlar, günlük Kapadokya aktiviteleri, sıcak hava balonu turları, otel rezervasyonları.
Lütfen bizimle iletişime geçin.

info@balloontravelcappadocia.com

logoalt
 • Bir balonla uçmak için Kapadokya'dan en az 6 yaşında olmanız gerekir ve genç yolcularımıza (16 yaş altı) 18 yaş ve üzeri sorumlu bir yetişkinin eşlik etmesini isteriz.

  Yolcular en az 120 cm boyunda olmalıdır ki, böylece sepet kenarını görebilir ve iniş pozisyonunu alabilirler.
  Ust yas siniri yoktur.

  Uçuşunuzu iptal etmeye karar verirseniz, uçuş gününden 1 hafta öncesine kadar herhangi bir iptal ücreti olmadan bunu yapabilirsiniz.

  Ancak, uçuş gününe 1 haftadan daha kısa bir sürede yapılan tüm iptallerde% 20 ceza ve uçuş gününe 48 saat kredi kartınızdan% 100 ceza tahsil edilir.

  Herhangi bir ön ödeme almıyoruz. Bu form sadece uçuşunuzu güvence altına almak içindir.
  Hava koşulları nedeniyle uçuş iptal edilirse, müşterilerimizden herhangi bir ücret almıyoruz. İsteyen ücret iadesi alabilir veya diğer günlerdeki uçuşlara rezervasyon yapılabilir.

INFORMATION-1

Uçuştan önce pilot yolculara güvenlik brifingi verir, sepetteki güvenlik halatlarını gösterir ve iniş pozisyonunu gösterir.

INFORMATION-2

İnişe yakın pilot, yolculara güvenlik önlemlerini hatırlatır ve onlara iniş pozisyonunu ne zaman alacaklarını söyler.

INFORMATION-3

İniş noktasında her balon, pilotla temas halinde olan ve yerdeki balonu takip eden kara mürettebatı tarafından karşılanır. Şartlar genellikle iniş için sorunsuzdur. Yumuşak bir temas ile yere ineriz.